Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Бітумна Черепиця - X-BUD

Ціни на бітумну черепицю на X-BUD залежать від терміну ії служби і виробника.

 Вартість гнучкої черепиці у Києві залежить від ціни, встановленої виробником, і в середньому становить від 200 до 700 гривень за кв. м. Ексклюзивні моделі можуть коштувати до 1500 гривень за кв. м. На вартість впливає не тільки товщина та слойність листа, велике значення також має тип та колір гранульованого базальтового посипання , а також і сам тип бітуму (наявність в бітумі спеціальних модіфікуючих добавок). Гарантія від виробників становить 10 - 50 років, при цьому термін служби 15 - 70 років. Існує вид м'якої черепиці з мідним покриттям, так звана мідна черепиця. Ціна такої черепиці варіюється від 750 до 1550 гривень за кв. м, гарантія становить від 30 років, термін служби до 100 років і більше. На нашому сайті представлені провідні європейські та вітчизняні виробники такі як: BTM - , IKO - , Shinglas - , Aquaizol - , OwensCorning - , Ruflex - , Tegola - , Katepal - , .

Шумоізоляція - Безшумність

З великої кількості матеріалів гнучка черепиця на відміну від металочерепиці, вважається найбезшумнішим матеріалом. Безшумність досягається за рахунок структури самого матеріалу. Значну роль в шумоізоляції грає і суцільна основа. Якщо відразу під дахом знаходиться житлове приміщення, то бітумна черепиця буде найкращим варіантом покрівлі.

Особливості м'якої черепиці

 Бітумна черепиця  - не схильна до корозії і гниття. Через особливості форми і щільності укладки бітумну черепицю не відриває від покрівлі при сильних (ураганних) вітрах, на відміну від інших матеріалів, що мають велику парусність. При виробництві бітумної черепиці застосовується спеціальний, окислений бітум або АПП модыфыкованний бытум , який має високу стійкість до впливу зовнішнього середовища. Зовнішній шар має посипання з базальтових гранул для захисту листка черепиці від ультрафіолетових променів.

Шумоізоляція бітумної покрівлі

З великої кількості матеріалів гнучка черепиця на відміну від металочерепиці, вважається найбезшумнішим матеріалом. Безшумність досягається за рахунок структури самого матеріалу. Значну роль в шумоізоляції грає і суцільна основа. Якщо відразу під дахом знаходиться житлове приміщення, то бітумна черепиця буде найкращим варіантом покрівлі.

Інші особливості м'якої бітумної черепиці 

 Бітумна черепиця не проводить і не накопичує статичну електрику, вона не схильна до корозії і гниття. Через особливості форми і щільності укладки бітумну черепицю не відриває від покрівлі при сильних (ураганних) вітрах, на відміну від інших матеріалів, що мають велику парусність. При виробництві бітумної черепиці застосовується спеціальний, окислений бітум, який має стійкість до впливу зовнішнього середовища. Зовнішній шар має посипання з кам'яних гранул для захисту від ультрафіолетових променів.

Монтаж гнучкої бітумної черепиці

 Укладання гнучкої черепиці - це трудоємкий і не швидкий процес, причому складність покрівлі робить вплив на швидкість укладання. Гонт бітумної черепиці кріпиться до плоскої основи з підкладовим килимом покрівельними оцінкованними єршоними цвяхами, а капелюшки цвяхів завжди накриваються наступним листом черепиці, таким чином технологічно таке кріплення завжди приховане. За рахунок клейкої основи листи черепиці у процесі використання - при нагріванні покрівлі від сонця склеюються між собою, утворюючи єдине монолітне полотно. Існують деякі  обмеження стосовно монтажу , Насамперед - не рекомендується укладати м'яку черепицю при від'ємних температурах бо вона дубіє . При укладанні в спекотну погоду не рекомендується ходити по бітумної черепиці, так як бітум при високих температурах стає м'яким, і таким чином можно пошкодити захисний шар.

Допомога кваліфікованих фахівців X-BUD

 Необхідно завжди пам'ятати, що вартість самої покрівлі складається не тільки з самої вартості покрівельного матеріалу. Сюди вирогідно війде і вартість пласкої основи, і вартість робіт по монтажу, і витрати пов'язані з індивідуальними особливостями покрівлі. Порахувати приблизну вартість покрівлі вам допоможуть наші фахівці, вони ж запропонують Вам найкращий варіант в кожному конкретному випадку. Фахівці ІКСБУД допоможуть швидко придбати всі види покрівельних матеріалів необхідних для монтажу . Довіртеся професіоналам.

Вгору